Mobil Uygulama Geliştirme

Sizinde App Store ya da Google Play'de uygulamanızın olmasına ne dersiniz?

Sizde kurumsal, bireysel projeler için bir mobil uygulama yazdırmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve +10 yıllık mobil yazılım tecrübemizle projenizi hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz. Play Store ve App Store mağazalarında bir uygulama sahibi olmak için bizimle randevu ayarlayabilirsiniz..

Mobil uygulama sahibi olmak artık bir lüks değil. Geniş kitlelere hitap eden bir iş yeri sahibiyseniz veya harika bir fikre sahip bir girişimciyseniz mobil uygulamalar hedef kitlenize ulaşmanın en kolay yolu. E-ticaret uygulamaları, iş portalları ve web uygulamaları artık mobil uygulamalar aracılığıyla çok daha performanslı bir şekilde kullanıcılara sunulabiliyor.

Mobil uygulama ile reel olarak yaptığınız tüm işleri yapabilir, müşterilerinize bağlayıcı, işlevsel özellikler ve hizmetler sunabilirsiniz. Kağıt kalemle yürüttüğünüz iş süreçlerinizi dijital platformlara taşıyarak pratiklik sağlayacak mobil uygulamalar hazırlatabileceğiniz gibi, dijital yayıncılık için haber ve dergi uygulamaları da düşleyebilirsiniz.

 

%100

Memnuniyet Oranları

+79K

Paylaşılma Sayıları

+680K

Görüntülenme Sayıları

+380k

İndirilme Sayıları

İş ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak hazırlanmış mobil uygulama ve analiz fırsatları sunuyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın - mobil olun!

Mobil İlk Tasarım

Telefonda yoğun çaba harcayan tüm kullanıcılar için harika bir göz atma deneyimi sağlıyoruz.

Doğru Hedefleme

İş başarısı için mobil pazarlamanın potansiyelini biliyoruz, bu nedenle mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayalıdır.

Özel Bildirimler

Mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları entegre eden kanallar arası bir yaklaşım kullanıyoruz.

Our case studies

See all projects

TRAFİĞİ ARTIRIN & GELİRİ ARTIRIN

Bize projenden bahset

İşletmenizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olmamıza izin verin

Contact us and we will provide a Mobile Marketing strategy that will bring significant returns on investment.

Testimonials

SEE ALL