Tam Hizmet Dijital Pazarlama Ajansı

Zorlayıcı, dijital pazarlama çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Kazanan çözümlerimiz ve deneyimlerimiz, müşterilerimizin birçoğunun müşterileriyle mümkün olan en iyi şekilde etkileşime girmesine ve onlarla ilişki kurmasına yardımcı olur.

Social Media Marketing

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, kalıcılık, karşılıklı güven ve bütünlüğe dayalı ilişkiler sürdürüyoruz.

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, yaratıcı fikirleri engin deneyimimizle birleştirerek sürekli olarak olağanüstü sonuçlar sunar. Sosyal medyayı kullanarak müşterilerinizle markanızla etkileşim kurarak onlarla sürdürülebilir, anlamlı bir ilişki kurmanıza yardımcı olabiliriz.

Arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlaması, e-posta pazarlaması ve dijital pazarlama gibi çok çeşitli alanlarda çalışıyoruz. %99.9 Başarı sağlayarak müşterilerimizi ve işletmelerimizi mutlu ediyoruz.

18

Kaç Senedir Pazarlama Yapıyoruz?

143

Toplamda Ne Kadar Analitik Rapor Hazırladık?

176

Kaç Tane E-Posta Kampanyası Hazırladık?

196

Kaç Tane SEO Kampanyası Hazırladık?

16

Avcu Medya Çatısında Kaç Takım Üyemiz Var?

171

Kaç Tane Başaralı Özel Web Sitesi Tamamladık?

756 Mutlu Müşteri

65 Etkinlik Düzenlendi

13 Kamu Konuşmaları

+1.200 Kahve Fincanı

V  İ  Z  Y  O  N  U  M  U  Z

İşletmeler için en iyi hizmeti sunuyoruz.

Dijital pazarlama çalışmalarımız kendisi için konuşuyor. Büyük veya küçük müşterilerimizin her birine özel olarak hazırlanmış olağanüstü bir hizmet sunuyoruz.

Kısaca Kilometre Taşımız

Dijital pazarlama ajansımızın yaşadığı bazı dikkat çekici dönem.

2004

Ortaköy'de ufak bir ofiste Webabi İnternet Hizmetleri kuruldu, uzun bir süre Web Hosting ve Web Tasarım konusunda zirve bir şirket oldu ve olmaya devam etti.

En iyi hizmeti sağlayan Webabi, limitisiz hizmetleri ile oldukça beğeni topladı.

Müşterilerin memnuniyeti %99,9 oranında yükseldi ve Webabi ilk senelerinde zirveyi gördü.

2021

Webabi mevcut sunucu ve hostingleri devrettikten sonra isim değişikliği ardından zirve'de olma adına tekrardan Avcu Medya adı ile piyasaya giriş yaptı.

2022 verilerine göre yine 2004 yılındaki Webabi zirvesini yakalayarak istediğine ulaştı ve mutlu müşteriler ve iyi işlerin altına imza attı ve atmaya devam ediyor.