Email Marketing

Yeni müşterilerle verimli ve etkili bir şekilde etkileşim kurma çabalarınızda ürün ve hizmetlerin reklamını yapmanıza yardımcı olmak için kitlenizin her bir için özel pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.

E-posta pazarlaması, hedef kitlenizle etkili bir bağlantı sağlar ve size en iyi yatırım getirisini sağlar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşın ve onları şirketinizin en son fırsatları ve haberlerinden haberdar edin.

Marketers agree that email is a key to business, especially for ROI and developing long-lasting profitable relationships. A personalized, segmented and targeted email marketing campaign is important for brand awareness and drive conversions.

Our experts use tools, strategy, implementation and result tracking in order to achieve the best possible brand engagement.
We can take care of your complete email marketing strategy from template design to tracking and reporting.

En İyi E-posta Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz, tanımlanmış hedef kitleleri çekmek ve bilgi ihtiyaçlarını belirlemek için en iyi stratejiyi geliştirecektir.

E-posta Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz, hedef kitlenizle iletişim kurmak için bir e-posta şablonu tasarlamaya, oluşturmaya ve tedarik etmeye ve ayrıca satışlarınızda ve kârlılığınızda çarpıcı değişimlere yol açacak e-posta pazarlama kampanyanızı yönetmeye hazır.

E-posta Şablonu Tasarımı

Yenilikçi tasarımlarımız ve çözümlerimiz uyumludur ve e-posta teslim edilebilirliğini artırır. Profesyonel tasarımcılarımız mesajınızı hayata geçirir ve hedef kitlenizin markanızla etkileşimini artırır.

Bireysel olarak hazırlanmış içerikten uçtan uca e-posta kampanyasına ve programcı yönetimine kadar her şeyi hallederiz.

E-posta pazarlama hizmetlerimizi seçerek çevrimiçi varlığınızı artırın. Ödüllü formülümüz strateji, uygulama ve izlemeyi birleştirir.

28

Aktif E-posta Kampanyaları

499

E-posta Şablonu Tasarımı

101

E-posta Pazarlama İstemcileri

114

İzleme ve Raporlama Parametreleri

Our case studies

See all projects

TRAFİĞİ ARTIRIN & GELİRİ ARTIRIN

Bize Projenden Bahset

İşletmenizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olmamıza izin verin..

Bir ürünü satmanıza, bir amacı tanıtmanıza veya bir hizmet sağlamanıza yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş içeriğe sahip benzersiz stilde e-postalar tasarlıyoruz. Mesajınızı kitlelere ulaştırıyoruz.

Müşterilerimiz

SEE ALL